Clock Hanging Clock Room Modern Simple Nordic Light Luxury Decoration Wall Clock Creative Home Fashion Art Hanging Wall
₦79.00
... people are viewing this right now











| Color | plum |
|---|---|
| Is Smart Device | no |
| Length | 600mm |
| Width | 40cm |
| Shape | Geometric |
| Diameter | 24cm |
| Weight | 0g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | Study |
| Model Number | aq001 |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | Needle |
| Feature | Loudspeaker Mute |
| Material | Metal |
| Pattern | Still life |
| Style | Pastoral Style |
| Body Material | resin |
| Combination | Separates |
| Wall Clock Type | 15 mm Thick Plate |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
Based on 0 reviews
0.00
Overall
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
Be the first to review “Clock Hanging Clock Room Modern Simple Nordic Light Luxury Decoration Wall Clock Creative Home Fashion Art Hanging Wall” Cancel reply
SKU: 1005004607595549
Category: Clocks
Close
Tags
Related Products
Metal walnut pointer retro simple creative light luxury nordic wall clock
Rated 5.00 out of 5
₦46.00
European Peacock Wall Clocks Home Decor Living Room Household Fashion Wall Clock Simple Modern Luxury Decorative Wall Clock
₦70.00 Original price was: ₦70.00.₦60.00Current price is: ₦60.00.
Creative Fashion Wall Clock Personalized Fashion Living Room Wall Clock Network Red Wall Clock Peacock Simple Retro Luxury Clock
₦150.00 Original price was: ₦150.00.₦132.00Current price is: ₦132.00.






















Reviews
There are no reviews yet.