Light Luxury Swing Wall Clock Nordic Three-storey Hanging Clock For Living Room Home Decoration Wall Watch Silent 3D Clocks
₦73.00
Simple modern design wall clock living room creative wooden clock home art decoration quartz clock
Vintage wall Clock European Home Decoration
Description:
Great Gift for Family and Friends. Great Vintage Decoration for Home Bar Wall
Nordic style
Brand new and high qualit
Suitable for home, cafe, shop, pub, wall decoration
Color :as picture
Power:1xAA battery(not include)
Material: wood /metal
Size Chart:
Size:40cm*63cm
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.
Due to manual measurement, there may be 1-2cm error in size.
Package Includes:
1 X wall clock







| Color | Black |
|---|---|
| Is Smart Device | no |
| Length | 630mm |
| Width | 40cm |
| Shape | Geometric |
| Diameter | 24cm |
| Weight | 1300g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | Living Room |
| Model Number | wall decor horologe |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | Swingable,Antique Style,Loudspeaker Mute |
| Material | Bamboo & Wooden |
| Pattern | ABSTRACT |
| Style | europe |
| Body Material | Plastic |
| Combination | Separates |
| Wall Clock Type | 9 mm Sheet |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
| Feature 1 | Living Room Decoration |
| Feature 2 | Metal Wall Clock |
| Feature 3 | wall klok |
| Feature 4 | home decor hanging clock |
| feature 5 | wall clock for living room |
| feature 6 | wall clocks home decor |
| feature 7 | wall watches home decor |
| feature 8 | wall decoration for home |
Based on 2 reviews
|
|
|
100% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |






















Mahi Reid –
Rosalie Robertson –
–