European Peacock Wall Clocks Home Decor Living Room Household Fashion Wall Clock Simple Modern Luxury Decorative Wall Clock
₦70.00 Original price was: ₦70.00.₦60.00Current price is: ₦60.00.
... people are viewing this right now



















| Color | Black, Purple, multi, Light Green, Light Grey, Army Green, Lake Blue, Green & Orange, Coffee, Olive Brown, Light Black, Light Coffee, Light Purple |
|---|---|
| Sheet Size | 16 inch |
| Is Smart Device | no |
| Length | 0mm |
| Width | 26cm |
| Shape | Square |
| Diameter | 0cm |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | Bathroom |
| Model Number | tmd |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | Needle |
| Feature | Radio |
| Material | Metal |
| Pattern | cartoon |
| Style | europe |
| Body Material | metal |
| Combination | Separates |
| Wall Clock Type | 25 mm Thick Plate |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
Based on 1 reviews
0
Overall
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
Add a review Cancel reply
1 review for European Peacock Wall Clocks Home Decor Living Room Household Fashion Wall Clock Simple Modern Luxury Decorative Wall Clock
SKU: 1005004962430430
Category: Clocks
Close
Tags
Related Products
Creative Fashion Wall Clock Personalized Fashion Living Room Wall Clock Network Red Wall Clock Peacock Simple Retro Luxury Clock
₦150.00 Original price was: ₦150.00.₦132.00Current price is: ₦132.00.
Metal walnut pointer retro simple creative light luxury nordic wall clock
Rated 5.00 out of 5
₦46.00


















Alice –
Well, very fast and beautiful recommended.