Luxury Big Wall Clock Modern Design Nordic Minimalist Silent Wall Clock Large Mediterranean Living Room Klok Home Decor
₦45.00
... people are viewing this right now















| Color | White, Black |
|---|---|
| Sheet Size | 20 inch |
| Is Smart Device | no |
| Shape | Special-Shaped |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | Living Room |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | Loudspeaker Mute |
| Material | Metal |
| Pattern | Still life |
| Style | American |
| Combination | Separates |
| Wall Clock Type | 9 mm Sheet |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
| Model Number | wall clock |
| Diameter | 60cm |
| Length | 600mm |
| Weight | 2000g |
| Width | 60cm |
| Body Material | metal |
Based on 0 reviews
0.00
Overall
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
|
|
|
0% |
Be the first to review “Luxury Big Wall Clock Modern Design Nordic Minimalist Silent Wall Clock Large Mediterranean Living Room Klok Home Decor” Cancel reply
SKU: 1005002073157225
Category: Clocks
Close
Tags
Related Products
Creative Fashion Wall Clock Personalized Fashion Living Room Wall Clock Network Red Wall Clock Peacock Simple Retro Luxury Clock
₦150.00 Original price was: ₦150.00.₦132.00Current price is: ₦132.00.
Metal walnut pointer retro simple creative light luxury nordic wall clock
Rated 5.00 out of 5
₦46.00
European Peacock Wall Clocks Home Decor Living Room Household Fashion Wall Clock Simple Modern Luxury Decorative Wall Clock
₦70.00 Original price was: ₦70.00.₦60.00Current price is: ₦60.00.






















Reviews
There are no reviews yet.